Paulina Kołodziejczyk

Lider optymalizacji struktur operacyjnych w obiektach hotelarskich. Doświadczenie zdobyte w firmie międzynarodowej w działach operacyjnych, w tym restrukturyzacja zespołów, rekrutacja pracowników, zmiany strukturalne działów, optymalizacja zatrudnienia, wdrażanie planów rozwojowych i programów motywacyjnych. Budowa podziału odpowiedzialności.
Od 7 lat zarządza zespołami i dodatkowo firmami zewnętrznymi na stałe współpracującymi z hotelami sieci Carlson Rezidor poprzednio w Krakowie, aktualnie w Warszawie.
Idealne rozumienie potrzeb klienta i inwestora. Wyróżniające się umiejętności budowania zespołów nastawionych, na jakość i maksymalizację przychodów. Komunikacja z klientem i praca nad jego chęcią powrotu poprzez umiejętne reagowanie na komentarze to równie ważne, codzienne zadanie. Odpowiedzialna za zarządzanie reputacją hotelu zarówno w sieci, jak i w bezpośrednim kontakcie
z gościem hotelowym. 99% najtrudnijeszych/ nieprzyjemnych opini oraz skarg zamienia w lojalne relacje
z klientem i stałymi odwiedzinami gości.
Osobowość przywódcza, proaktywna, dążąca do celu. Nominowana do nagrody Young Leader of the Year 2012 w sieci Carlson Rezidor. Reprezentantka Polski w zespole STEPS, Kobiet z wysokim potencjałem.